Systemy gps

Systemy GPS pozwalające na koordynację i nadzór nad poruszającą się w terenie flotą stały się w ostatnich latach zjawiskiem powszechnym. Lokalizator GPS instalowany w konstrukcji pojazdu nie dziwi już dzisiaj nikogo – do tej pory nie stworzono bardziej skutecznej metody obiektywnego nadzorowania aktywności pojazdów i kierowców.

info_w_tle

Systemy GPS dostępne dzisiaj na rynku oferują szerokie spectrum rozwiązań dodatkowych, które poza podstawową funkcjonalnością (położenie ONLINE, trasy, postoje, prędkości, dane z komputera pokładowego, informacja o poziomie i zużyciu paliwa) pozwalają również na analizowanie szerokiego spectrum parametrów dodatkowych.

Usługa InfoGPS to kompleksowy system monitorowania pojazdów

wykorzystujący najnowocześniejszy na rynku lokalizator GPS wyposażony w moduł komunikacyjny MIM. Warto tutaj nadmienić, że dostępne dzisiaj oferty na systemy monitorowania pojazdów są kilkukrotnie tańsze niż jeszcze kilka lat temu. Redukcja cen ofertowych możliwa była dzięki znaczącemu obniżeniu cen transmisji danych przez operatorów GSM działających na rynku. Monitoring zapewniany przez InfoGPS jest nowatorską odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku i klientów, która pozostaje w zasięgu cenowym większości przedsiębiorstw (nawet tych z sektora MSP).

BusinessIntelligence-H-Slide

Lokalizator GPS wykorzystywany przez nasz system

pozwala na rejestrowanigpssnitchera zdarzeń alarmowych i bezpośrednie informowanie Klienta o ich wystąpieniu za pomocą wiadomości SMS oraz wiadomości EMAIL. Współczesne systemy GPS oferowane przez konkurencję narzucają na Klienta konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów za taką funkcjonalność – InfoGPS jest jedynym na rynku oferentem który pozwala na bez kosztową konfigurację panelu alarmowego.

O skuteczności jaką niosą systemy GPS nie trzeba nikogo przekonywać

wystarczy porozmawiać z wybranym właścicielem lub managerem wykorzystującym w codziennej pracy tej klasy rozwiązania. Jeżeli opinia innych nie jest w stanie skutecznie Cię przekonać – skorzystaj z oferowanych przez InfoGPS bezpłatnych testów naszych rozwiązań. Pozwoli Ci to obiektywną ocenę korzyści, jakie system monitorowania pojazdów GPS może przynieść Twojej firmie – nie zmuszając Cię do uprzedniego podpisywania jakichkolwiek zobowiązań i umów.

Jeżeli masz szczegółowe pytania dotyczące wszystkich funkcjonalności oferowanych przez monitoring pojazdów InfoGPS – skorzystaj z pomocy i wiedzy naszych specjalistów czekających na Ciebie na chacie ONLINE. Uzyskasz tam pełną i przejrzystą odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące systemu i możliwości wykorzystania systemu GPS w Twojej firmie.

NEWSLETTER
[wysija_form id="1"]
NEWSLETTER
[wysija_form id="1"]
Copyright 2015 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Strona wykorzystuje technologię plików cookie | Realizacja iNov.pl