Opis systemu

 

Kim jesteśmy ?

System InfoGPS powstał z myślą o dostarczeniu profesjonalnego i taniego w użytkowaniu rozwiązania przeznaczonego do monitorowania Twojej floty. W przeciwieństwie do konkurencji nie utrzymujemy rozbudowanych działów handlowych, nie prowadzimy drogich kampanii reklamowych, nie utrzymujemy etatowych przedstawicieli w regionie. Brak tych kosztów sprawia, że możemy dostarczyć Ci usługę w cenach o niemal 50% niższych niż konkurencja.

Co oferujemy ?

Usługa InfoGPS dostarcza użytkownikowi pełnego pakietu informacji dotyczącego bieżącego położenia pojazdu, historycznych tras i postojów, czasu rozpoczęcia i zakończenia pracy przez Twoich pracowników, informacji o prędkościach, obrotach silnika, sile nacisku na pedał gazu czy danych paliwowych. Interfejs aplikacji jest niezwykle intuicyjny i przejrzysty – program może obsługiwać każdy, nawet najbardziej początkujący użytkownik komputera. Bezpieczeństwo transmisji oraz stabilność działania systemu zapewnia technologiczna współpraca z operatorem komórkowym ORANGE, w kooperacji z którym InfoGPS świadczy swoje usługi.

Jaki region obsługujemy ?

Klienci InfoGPS pochodzą z różnych części Polski – nie ograniczamy swojego zasięgu do wybranych regionów czy województw. Mobilne zespoły instalatorów są gotowe dojechać na każde wskazane przez Ciebie miejsce w celu dokonania instalacji rozwiązań w Twojej flocie. Szanujemy czas naszych klientów – wystarczy ustalić z naszym konsultantem miejsce, termin i zakres prac – całą resztę zorganizujemy dla Ciebie w kilka dni.

Jak nas sprawdzić ?

Nie boimy się oferowanych rozwiązań – jeżeli jesteś zainteresowany współpracą gotowi jesteśmy udostępnić Ci pełnowartościowy pakiet testowy naszych rozwiązań. Pozwoli Ci to na obiektywną ocenę naszej oferty i możliwość weryfikacji jakości naszych usług przed ich fizycznym nabyciem.

 

 

news_zdj

NEWSLETTER
[wysija_form id="1"]
NEWSLETTER
[wysija_form id="1"]
Copyright 2015 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Strona wykorzystuje technologię plików cookie | Realizacja iNov.pl